درباره ما بدانید

بوردا مد به منظور رفع موانع موجود در انجام خریدهای بین‌المللی برای هموطنان عزیزمان راه اندازی شده است.این مجموعه با تهیه کالا از سرتاسر دنیا و خرید از وب سایت های بین‌المللی بویژه  فروشگاه های اینترنتی کشور ترکیه سعی در رفع نیازهای افراد حقیقی، نهادها و سازمان‌ها دارد. دفتر بوردا مد در کشور ترکیه آماده‌ ارائه خدمات به منظور واردات کالاهای مورد نیاز کاربران ایرانی در سراسر کشور از بهترین برند ها، بخصوص فروشگاهای اینترنتی :

 mango, defacto, zara, lcwaikiki, ikea, h&m, trendyol, hepsiburada, amazon

بدون واسطه و در سریعترین زمان ممکن با کمترین قیمت میباشد.

Trendyol

ترندیول سریعترین و بزرگترین شرکت رو به رشد خاور میانه و کشور ترکیه می باشد.هدف این شرکت دسترسی مشتری ها  به بهترین تجربه خرید با استفاده از تکنولوژی در هر مکان و هر زمان میباشد .ترندیول به عنوان شریک تجاری علی بابا مشتری مداری را شعار خود قرار داده است .

این شرکت با بیش از 16 میلیون مشتری انلاین وبیش از  150 میلیون کالا توانسته از هر 4 مشتری خانم 3 نفر را جذب کند .

 

Hepsiburada

اولین قدم های تاسیس پلتفرم هپسی بورادا به عنوان یکی از شرکت های هلدینگ  دوغان در سال 1998 برداشته شد در سال 2001 به عنوان یک شرکت دیجیتال شروع به کار کرد .

در حال حاظر در زمینه تجارت الکترونیک در ترکیه و منطقه به عنوان بزرگترین و از لحاظ تکنولوژی از شرکت های پیشرو در ترکیه میباشد .

هپسی بورادا از سال 2001 تا به امروز همراه با تغییر و توسعه تجارت الکترونیک با همکاری شرکت های کوچک و بزرگ تولید کننده در حال رشد بوده است .این شرکت  با استفاده ار تجربه ی فراوان، تکنولوژی پیشرفته و نوآوری ،امکان خریدی آسان از میان محصولات متنوع و فراوان را فقط با یک کلیک ساده میسر نموده است.

 

Morhipo

مورهیپو در سال 2011 به عنوان زیر مجموعه هلدینگ بوینر شروع به کار کرد .در ترکیه برای اولین بار محصولات فصل جدید ومحصولات با فروش ویژه را در یک سایت ارایه داد. در حال حاضرعلاوه بر ارایه همزمان بهترین و به روزترین  محصولات برندها در سایت ، امکان خرید هزاران کالا با تخفیف تا 90% را برای کاربر های خود  فراهم میکند .به کاربرها تخفیف های خاص از کالاهای متنوع شامل  کیف وکفش ،لباس زنانه مردانه ،کودک ،محصولات خانه اشپزخانه ارایه نموده و امکان خرید با هر بودجه و سلیقه ای را فراهم میکند.

image image

لینک فروشگاه های آنلاین ترکیه