شرایط و قوانین استفاده از سایت بوردا مد شامل موارد زیر می باشد.

- تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بوردا مد اقدام کند.

- سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در بوردا مد مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات در بوردا مد قیمت‏‌ بهای اصلی سفارش بعلاوه هزینه حمل محصول مورد نظر تا دفتر بوردامد در تهران می باشد .

بهای اصلی هر محصول معادل کمترین قیمت حواله لیر و یا دلار در صرافی های معتبر کشور ایران که روزانه آپدیت می شود می باشد ، بدیهی است تا ثبت نهایی سفارش در سایت بوردامد قیمت محصولات می تواند بر اساس نوسان نرخ ارز متغیر باشد.

هزینه ارسال محصولات خریداری شده از دفتر تهران بوردامد تا محل مشتری که در تهران به وسیله پیک موتوری و در شهرستان ها با پست سفارشی ارسال خواهد شد به عهده مشتری (کاربر) می باشد

- تضمین سلامت محصولات

بوردا مد همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. تمامی محصولات در چندین مرحله در زمان تحویل در ترکیه و تحویل در دفتر تهران کنترل می گردد.

-تعویض و عودت محصولات

با توجه به ماهیت خرید های خارجی  و مدت زمان ارسال محصولات از دفتر ترکیه تا محل مشتری متاسفانه امکان تعویض و یا عودت محصولات خریداری شده وجود ندارد لذا خواهشمندیم در انتخاب محصولات خریداری شده منجمله سایز و رنگ دقت کافی نمایید.

-اصالت محصولات

با توجه به اینکه خرید محصولات  به صورت مستقیم از فروشگاه های اینترنتی معتبر ترکیه ای انجام می شود سایت بوردامد تمامی مسئولیت اصالت محصولات را بر عهده سایت های فروشنده خارجی می داند و در این خریدها فقط به عنوان واسطه عمل خواهد کرد.

در شناسنامه هر محصول در سایت بوردامد فروشگاه ترکیه ای ارائه دهنده آن محصول مشخص می باشد.

 

لینک فروشگاه های آنلاین ترکیه